שער חשמלי לחנייה

 

מחפשים שער חשמלי לחנייה? איזה סוגי שערים ניתן למצוא?

כיום יותר ויותר אנשים מעוניינים להגן על הרכוש שלהם, כאשר אחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא באמצעות התקנת שער חשמלי לחנייה המונע כניסה של זרים. כיום ניתן לבחור מבין סוגים שונים של שערים חשמליים שער חשמלי מסוג דו כנף שער חשמלי מעץ, כאשר המשותף להם הוא שכולם נפתחים באמצעות שלטים מיוחדים.

בטיחות פוגשת איכות

כיום שימוש בשער חשמלי נעשה נפוץ יותר בקרב אנשים פרטיים ולא רק בקרב מנהלים המבקשים להגן על העובדים שלהם במקום העבודה. שער חשמלי לחניה הזז על מסילות ממוקם באופן קבוע על האדמה ולכן יש צורך בהתקנת מסילות נוספות בנוסף לשער. לרוב,שער חשמלי הזז על מסילות נחשב לכבד, חזק וגדול. שער הזזה הוא כבד, מה שדורש לבחור חברה מקצועית שתתקין את השער בצורה הטובה ביותר.

חברה מקצועית תשים דגש על בטיחות היוצאים והנכנסים. חברה מקצועית תקפיד על בחירת חלקים העומדים בתקנים. כמו כן, חברה מקצועית תתאים את המנוע לגודלו של השער ולכמות הסגירות והפתיחות.

עמידות למזג האוויר

בשנים האחרונות ניתן להבחין באנשים רבים שרוכשים שער פנלים לחנייה מדגם דו כנף חשמלי. שער מסוג זה ניתן לראות גם בחניונים. בשונה מסוגים אחרים, שער דו כנף עשוי מחומרים עמידים וקשיחים כמו ברזל או פלדה, כך לא יהיה ניתן לפרוץ לבית.מראהו של השער מונע מרבים להתקרב אליו ולנסות לפרוץ. כמו כן,שער מסוג זה עמיד בפני פגעי מזג האוויר. בבחירת בוחרים שערים חשמליים צריך להביא בחשבון מספר פרמטרים למשל, מה אמור השער לחסום- שער שמטרתו למנוע מגנבים לעבור לבית,בעוד שישנו סוג אחר המיועד לחסימת רכבים,שאינו דורש מהולך הרגל לשנות את מסלולו.

בבחירת שער חשמלי חשוב מאד לשים לב לא רק ליופי אלא גם לאיכות. השער החשמלי הטוב ביותר יכול להיות סיוט עבור הבעלים כאשר אין מנגנון הפעלה איכותי ועמיד לאורך זמן, כזה שמסוגל להניע את השער. במידה והשער יהיה פתוח, אנשים ימצאו את עצמם ללא הגנה. כמו כן, אם השער ייחסם, אתם יכולים למצוא את עצמכם נחסמים על ידי השער. לכן, חשוב מאד לבחור בעלי מקצוע שיתקינו את השער בצורה הטובה ביותר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן