שילוב סוכך זרועות בבית

 

עיצוב מושכל של הבית וסביבת המגורים מצריך התייחסות מיוחדת למזג האוויר. במדינות קרות ומושלגות חייבים להתקין אמצעים מיוחדים שיתמודדו עם השלג וגם ישתלבו מבחינת העיצוב ואילו בארץ קיים צורך בהתקנת פתרונות הצללה שיתמודדו עם השמש ועם החום.
על מנת ליצור סביבה נעימה יותר ומוצלת יותר בבית ובסביבתו הקרובה ניתן לעשות שימוש מצוין בפתרונות הצללה שנקראים סוככים. בפרט, ניתן לעשות שימוש בדגם ייחודי שנקרא סוכך זרועות. בשורות הבאות נראה כיצד ניתן לשלב אותו נכון בבית וכן בגינה הצמודה.

פינת רגיעה מושלמת

לפני שנסביר כיצד ראוי לשלב סוככי זרועות בבית כדאי להבין בקצרה מהו בכלל סוג זה של פתרון הצללה. סוכך זרועות הוא למעשה שם כללי למשפחה של סוככים שבהם נמתח בד מיוחד ועמד בין שתי זרועות מתכת חזקות. את הסוכך הזה ניתן למצוא בכמה וכמה גדלים, כאשר הגדולים ביותר יכולים לספק הצללה לאזור גדול של ממש, לרבות גינה גדולה.
רבים בוחרים למקום סוכך בכלל או דגם בעל זרועות בפרט על מנת ליצור פינת רגיעה מושלמת שיכולה להתאים גם לאירוח. סוכך יכול להשתלב נהדר בכל גינה שצמודה לבית פרטי. סוכך הוא דרך נהדרת לשמור על הדשא, להגן מפני השמש הקופחת והוא מתאים כמובן גם לפנטהאוז, למרפסת שמש או לחניה – להגנה על הרכב בפני שמש, עלים נושרים וכדומה.

המנוע כבר בפנים

דגמים מסוימים של סוככים, קטנים יותר מאלה שמתאימים לגינה, יכולים להשתלב באופן מרשים ביותר גם מעל דלת כניסה או מעל לחלונות שבבית או מרפסות. ניתן להשיג בכך גם מראה יפה וגם הצללה של חדרים שונים. אותה הצללה מאפשרת קירור יעיל יותר של החדרים ושל הבית כולו שכן לא צריך להפעיל את המזגן על עוצמה מלאה. יש בכך היבט מרשים של חיסכון בחשמל.
חשוב להעיר שיש דגמים רבים של סוככים שניתן לשלב בהם מנוע חשמלי וזהו עוד מאפיין חשוב. באמצעות המנוע ניתן לפרוס את הסוכך או לקפל אותו כך שלמעשה מתאימים אותו לכל מצב, לכל מזג אוויר, לכל עונה.

בדים יפים ואיכותיים

לסיום נציין שבחירה בסוככים חייבת לקחת בחשבון לא רק את גודלם, עיצוב הזרועות או האפשרות למנוע. משווקי סוככים מובילים יכולים להציע דגמים שונים שיש להם בדים יפים, עמידים מאוד ובעלי יכולת סינון קרינה. שילוב בין סגנון, עמידות ועיצוב נאה תורמים לסביבה ביתית נאה יותר, מוצלת ונעימה יותר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן