עיצוב הבית בעזרת רהיטים מיוחדים

 

לאחרונה נוצר טרנד חדש בתחום העיצוב של הבית והוא מתמקד יותר בריהוט הבית ושילוב הרהיטים בחדרים ובבית. ריהוט אינו חייב להיות משהו בנאלי ומשעמם, היום אפשר למצוא לא מעט חנויות שעוסקות בתחום רהיטים מיוחדים, הן מספקות את כל סוגי הרהיטים לעיצוב הבית שלכם.

ניתן למצוא ריהוט מודולרי שישתלב נהדר בדירות קטנות או ריהוט עתיק שישתלב נהדר שדירות בסטייל ישן יותר. אין בכלל ספק שזהו אחד מהשקעות הכי גדולות בעיצוב הבית, רהיטים מיוחדים הם לא רק שולחן וכיסא, הם יכולים להיות תמונות מיוחדות, שידות, שעונים ועוד מיני אפשרויות, החוכמה הינה להתאים את הריהוט לצבע הקירות, לסטייל של החדר והבית.

לא חייבים להיות מעצבי פנים בשביל זה, למרות שמומלץ להתייעץ עם מעצב במידה ואתם רוצים עין יותר מקצועית שתבחן את האפשרות. ניתן גם להתייעץ עם בעלי החנויות שהם ברובם מבינים בריהוט המיוחד ובאיזה ריהוט יכול להתאים לאיזה חדר, חלקם גם יכולים לתכנן ולעצב לכם ריהוט מיוחד בשבילכם בשילוב עם נגרים מהמפעל לצורך ייצור של רהיט בטעם אישי (כמובן שזה יעלה לכם קצת יותר).

אז מה האפשרויות?

כאמור לגבי בתים עתיקים או קטנים כבר ציינו את האפשרויות, אך תחום העיצוב אינו מדלג על עסקים ומשרדים, גם בעלי משרדים בוחרים לעצב את המשרד שלהם בצורה מיוחדת, חלקם מעצבים אותו בצורה הייטקיסטית ומשלמים ריהוט מיוחד ועכשווי, חלק משווים למשרדים אוויר כפרית, ברובם אלו עסקים של יוגה וטיפול הוליסטי.

אווירה יותר רשמית ניתן למצוא במשרדי עורכי דין, שם הריהוט יהיה יותר רשמי וסולידי.
ריהוט ברובו נבנה בעץ עם CNC כאשר משולבים בו אלמנטים של ברזל ונחושת, גם עם הברזל והנחושת ניתן לבצע עיצוב מיוחד לתוך הרהיט שייתן עוד תחושה מיוחדת.

פן נוסף שנותנים רהיטים אלו הם מימד הצבע, בהרבה בתים הקירות נצבעים בצבע אחד – בד"כ לבן או קרם ובצבע זה נצבע כל הבית, ריהוט צבעוני יכול לתת מימד עיצובי מדהים, גם אם מדובר בכיסא רגיל או שולחן , אבל בצבע אחר שנותן אפקט שונה בעין.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן