ניקיון אלומיניום וזכוכית

 

כל מי שאי פעם ביצע ניקיון מקיף בביתו, יודע כי מטלת הניקיון הינה פעולה מורכבת הרבה יותר ממה שהיא נראית בהתחלה. מגוון גדול של חומרים אשר ניתן לנקותם עם מים וסבון אך האקונומיקה עלולה להזיק למראם הפיזי ולפגום בהם באופן בלתי הפיך, בנוסף, לדעת הכיצד לבצע את הניקוי היעיל ביותר לחלק מהחומרים יכולה להקל באופן משמעותי על קושי מטלת הניקיון באופן כללי, ולכן במיוחד בשביל כך החלטנו להביא לכם כמה שיטות וטיפים לטיפול בשני חומרים ססגוניים במיוחד – אלומיניום וזכוכית. אלומיניום וזכוכית אמנם חומרים שונים בתרכובתם הכימית, ולא צריך להיות כימאי בכדי לדעת זאת, אך יש להם לא מעט דברים במשותף בכל הנוגע לניקיונם, כאן נביא כמה טיפים ודגשים לגבי ניקיון כלים ורהיטים אשר כוללים חומרי זכוכית ואלומיניום.

אלומיניום

האלומיניום הוא חומר נפוץ מאוד בעיצוב הבית, ניתן למצוא אותו בשפע בחלונות, שולחנות, באמבטיה, בקיצור בכל חדר בבית סביר להניח שיהיה ריהוט כלשהו הכולל אלומיניום.

האלומיניום הינו חומר עדין אשר ניתן לשרוט אותו ללא מאמץ רב מדי, ולכן מומלץ לא לשטוף אלומיניום באמצעות ספוגי סקוצ' שונים אשר עלולים לשרוט את המתכת, מומלץ להשתמש במטלית לחה או חולצה ישנה ללא כפתורים ומתכת.

זכוכית

הזכוכית הינה חומר אשר נפוץ מאוד בשולחנות, מראות, חלונות ובחלק מן הכלים במטבח. כמו האלומיניום, ישנן זכוכיות אשר עדינות מאוד ויכולות גם הן להישרט בקלות באמצעות ניקוי אגרסיבי באמצעות כלים אשר לא מתאימים. בחלונות ובחלק נרחב מכלי המטבח הזכוכית נוטה להיות יותר חזקה ועמידה מהזכוכית אשר משמשת אותנו במראה, ולכן ניתן להשתמש בחומץ על מנת לבצע ניקוי יעיל מאוד של זכוכיות אלו. ניתן לערבב מים, סבון ומעט חומץ על מנת לנקות את חלונות ביתנו באופן יסודי ומפתיע, כלי מטבח שונים מזכוכית ניתן גם כן להטביל במים עם סבון ומעט חומץ על מנת להסיר כתמים שונים. את המראה מומלץ לנקות דווקא עם מים ומעט סבון ולהעביר מטלית עדינה ויבשה לאחר מכן לקבל תוצאות מעולות.

קצת מעבר

כמובן שאלו לא כל הטיפים אשר ניתן להביא בכל הנוגע לניקיון חומרים נפוצים כמו הזכוכית והאלומיניום, בכל הנוגע לניקיון מעמיק ומקצועי מומלץ ליצור קשר עם חברת ניקיון מקצועית. חברות ניקיון משתמשות במגוון שיטות וחומרים אשר מבוססים על ניסיון רב מאוד, בכל הנוגע לניקיון ביתכם ניתן, ומומלץ, לזמן את שירותי חברת הניקיון ולדעת כי הניקיון של שלל ביתכם יתבצע באופן היעיל ביותר והמקצועי ביותר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן