מעקות נירוסטה

 

בטיחות בבית ובמשרד

פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמנו מתחבטים בסוגיות שונות הקשורות לבטיחות הבית והמשרד. אנחנו רוצים לשמור על שלומם של בני המשפחה, כמו גם על ביטחונם של העובדים, ושימוש באמצעי בטיחות שונים יבטיח בדיוק את זה. ראשית יש לזהות, כמובן, את הסכנות האפשריות ואת הנקודות שבהן נדרש משנה זהירות, ואחד המקומות שאפשר לזהות בקלות יחסית – הוא חדר המדרגות.

בבתים פרטיים שבהם קומה נוספת או גלריית מגורים, או במשרדים וחנויות שבהן גרמי מדרגות הן מחוץ למשרד והן בתוכו – מומלץ ביותר להתקין מעקה. היתרון הגדול של המעקה הוא שמדובר באמצעי בטיחות שיכול להיות גם אסתטי ומעוצב, ולהתאים לעיצוב הכללי של הבית או של המשרד. ישנם מעקות מחומרים שונים, כמו זכוכית, ברזל או נירוסטה, שלכל אחד יתרונות וחסרונות משלו.

עמידות לאורך זמן

מעקות נירוסטה הם דוגמה מצוינת למעקה שעשוי מחומר עמיד וחזק, שיכול להתמודד היטב גם עם מזג האוויר וגם עם נזקי הזמן. אחד היתרונות המשמעותיים של הנירוסטה הוא היכולת שלה להתמודד בהצלחה מרובה מול בעיות של קורוזיה ולחות, מה שמסביר מדוע סוג זה של מעקה הוא מומלץ למי שמחפש פתרון לאורך זמן.

בנוסף להיותה של הנירוסטה עמידה ואיתנה, היא גם אסתטית מאוד, כך שהשימוש בחומר זה להתקנת מעקה בטיחות יכול בהחלט להוסיף נוי ואסתטיקה לחלל המגורים או העבודה. כדי להבטיח שימוש נכון ויפה בנירוסטה, כל שנדרש הוא תכנון ומחשבה מראש אשר יעזרו לכם למצוא את העיצוב הנכון, זה שיעזור למעקה שלכם להשתלב בעיצוב הכולל של הבית.

לא מתפשרים

מעקה הוא פרט חיוני בכל סביבה שבה יש מדרגות, בין אם מדובר על בית פרטי, דירה להשכרה, חנות בגדים, מסעדה או בניין משרדים. החלקה במדרגות עשויה לגרום לפציעות, חבלות ואף לפגיעות חמורות יותר, גם לכם וגם לסובבים אתכם. כדי להימנע מכך כדאי להתקין מעקה בטיחות, ואתם בהחלט יכולים לגוון עם החומרים והעיצובים שלו.

מעקות זכוכית הם אסתטיים מאוד, אם כי הם עשויים לדרוש ניקוי בתדירות גבוהה למדי, בעוד מעקות נירוסטה הם מאוד עמידים וניתן לבחור במעקה מעוצב שיתאים למראה הכללי של החלל בו הוא מוצב. בסופו של דבר, אתם צריכים לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר לכם, תוך התחשבות בגורמים המרכזיים: עמידות לאורך זמן, אסתטיקה והתאמה לחדר המגורים או למשרד. בחירת מעקה שיענה לכל הצרכים שתגדירו היא הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן