מדוע יש להקפיד על האיכות של כלי עבודה?

 

לא משנה אם אתם מבקשים לקנות לעצמכם פטיש, מברגה חשמלית, ארגז כלים, מלטשות, משאבות, או כל כלי עבודה אחר. לא משנה אם הכלי נחשב פשוט מאד או מורכב ויקר. אז מה כן חשוב? – חשוב שתמיד תוכלו לבחור בכלי בודה שנחשב איכותי מאד. האיכות של כלי העבודה, הוא תחום שעבר שינוי מהפכני מאד בעשורים האחרונים. כיום יש הכרה שאפילו כלי עבודה ידני ופשוט – צריך להיות מחומר גלם משובח ואיכותי, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר על כלי חשמלי, שדורש עבודה מורכבת יותר. אולם מדוע האיכות הפכה להיות מרכיב קריטי כל כך? ומה נכנס תחת הקטגוריה הנ"ל? הנה כל הסיבות להעדפת האיכות בכלי העבודה שלכם:

כך תבטיחו לעצמכם עבודה טובה

קודם כל, יש לזכור כי כלי עבודה איכותי, הוא כלי שהושקעה בו מחשבה בכל מה שנוגע להנדסת האנוש שלו. אחת התכונות החשובות ביותר לכל כלי, הוא שיהיה נוח לאחוז בו, ושהשליטה עליו תהיה נוחה. כאשר השליטה לא נוחה, אחד מהשניים עלול להתרחש: או שהעבודה עם הכלי לא תהיה מדויקת, וכל הפרויקט שלכם ייהרס, או שיקרה גרוע מזה – ואתם תפצעו את עצמכם בשל שימוש לא נוח בכלי. ברגע שהכלי נחשב נוח ומותאם במיוחד לאחיזתו של האדם – סימן שהוא איכותי, וסימן שהוא מוצלח ביותר. במאמר מסוגר יש לשים לב שהיום יש את תשומת לב לציבור האנשים שמשתמשים ביד השמאלית שלהם – ויש כלי עבודה שמתוכננים במיוחד לאחיזה נוחה עבורם.

אולם איכות מתבטאת לא רק בנוחות השימוש בכלים, אלא גם בבטיחות שלהם. כידוע לכם, כשעובדים עם כלים כמו משחזה חשמלית, מקדחה, מסור חשמלי, וכיו"ב – אלו אמנם כלים שיכולים לספק לנו עבודה נהדרת ונוחה, אבל כמובן ששימוש לא נכון ולא זהיר בהם, עלול לגרום לפציעה. לכן, מנגנוני אבטחת איכות של כלי עבודה, כוללים גם מנגנוני חירום מהירים להפסקת העבודה של הכלי, במידה והוא מתחיל ליצור נזק שעלול לפגוע באדם. יש כפתורי חירום מיוחדים שמפסיקים את פעולת הכלי באופן מידי, ומאפשרים לכם לשמור על הבטיחות (ובכל מקרה – מומלץ לעבור תדריך בטיחות מקיף לפני שמשתמשים פעם ראשונה בכלי).

ויש גם אחריות מלאה

האיכות של כלי עבודה מבטיחה לכם עניין נוסף חשוב ביותר – אחריות על הכלי. בעידן שבו כלי איכותי יכול לעלות יותר מ1,300 ש"ח – ברור לכם שעבור הוצאה כזו, אתם מצפים לקבל תמורה מלאה, ושהכלי יעבוד לאורך זמן. לכן, כלי עבודה איכותיים כוללים גם תעודת אחריות לשנה לפחות, אם לא ליותר. האחריות מבטיחה לכם עבודה לאורך זמן עם הכלי, ובמידה ויש חס וחלילה תקלה – יש לכם כתובת ואף שירות תיקונים ללא תמורה. הדבר יבטיח לכם בסופו של יום – מיצוי מלא יותר של הכלי.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן