כיצד נבחר מנעול לדלת אלומיניום בתל אביב?

 

כאשר זה נוגע לבית שלנו הייחוד אם אנחנו גרים באזור תל אביב מרובת הפריצות אין חוכמות נרצה לבחור את הצילינדר הטוב ביותר לדלת האלומיניום שברשותינו. בדומה למוצרים אחרים, גם כאן חשוב מאד לבצע סקר ולבדוק האם צילינדרים מדגמים שונים משתלמים.

שירותי מנעולנות נחשבים לשירותים הנפוצים ביותר אנשים שרוצים להרגיש בטוחים בבית מזמינים מנעולנים לצורך התקנת צילינדרים לדלתות אלומיניום מסוגים שונים על מנת לחוש בטוחים יותר. בחלק מהמקרים יהיה ניתן לשכפל את המנעולים ובחלק מהמקרים לא.

היום כאשר יש חשיבות להתקין אמצעי הגנה איכותיים יותר לבית רובנו שמענו את המונח צילינדר, אך יש להניח כי מעטים מאיתנו מבינים את משמעות המונח. לפני הכל מדובר במנעול פופולרי למדי המוגדר על ידי יצרניות המנעולים כמנעול הטוב ביותר בעולם. למה הוא נחשב למנעול הפופולרי ביותר בעולם? מדובר במנעול  חזק ועמיד, מה שמהווה יתרון משמעותי לאנשים המעוניינים לישון טוב בלילה ללא הפרעות מיותרות. היום עם התפתחות ענף המנעולנות ניתן להבחין בסוגים שונים של צילינדרים למשל  מנעול הננעל מחוץ לבית ללא צורך במפתח.

רכישת מנעול צילינדר בתל אביב

חשוב לזכור כי אין לרכוש צילינדר לדלת האלומינים במצב לחץ. גם אם אתם זקוקים לצילינדר בדחיפות, כדאי לשקול את ההחלטה ולא למהר לרכוש את המנעול כתוצאה מפזיזות. לאחר שהבנתם כי יש צורך לבצע מחקר המקיף, כעת הגיע השלב הבא- לחפש את הכלה. אנו יכולים להמליץ על מנעולים בתל אביב לדלתות אלומיניום מחברת dr.locksmith המוכרים ויבטיחו לכם שירות מעולה ומוצר בטיחותי ואמין.

  אילו סוגים צילינדרים קיימים

היום ניתן להבחין ברשימה ארוכה של סוגי צילינדרים שונים כאשר כל אחד מהם מספק הגנה

צילינדר קלאסי

צילינדר מסוג זה הינו בעל התנגדות לקידוח בשל המבנה הייחודי שלו ההופך את המנעול לעמיד בפני קידוח וניסיון פריצה. צילינדר מסוג זה מתאים לכל סוגי הדלתות – בעיקר מומלץ כמנעול לשער אלומינים.

צילינדר mt5

צילינדר מסוג זה נחשב לפופולרי ביותר בשל מערכת ההגנה המתקדמת הנחשבת לגבוהה ביותר. צילינדר זה מכיל לא פחות מ-3 מערכות נעילה המספקות הגנה. כמו כן צילינדר מסוג זה כולל גם בקרת שכפול מיוחד המעניקה הגנה נוספת היות ואי אפשר לשכפל את המפתח.

 לא כולם ניתנים לשכפול!

כמו כן, ישנם סוגים שונים של צילינדרים שאינם ניתנים לשכפול דבר המהווה יתרון משמעותי כאשר בוחרים מנעול. כמו כן, ישנן דרגות אבטחה שונות, מה שבא לידי ביטוי במחיר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן