יתרונות וחסרונות – שערים חשמליים

 

שערים חשמליים תפסו תאוצה וניתן לראות המון אנשים המחליטים להשתמש במגוון של שערים חשמלים למגוון מטרות ובמגוון מיקומים. שערים חשמליים משמשים כאמצעי הגנה ותיחום לכל דבר ועניין, השער מצמצם את הכניסה למתחם של אנשים שאינם רצויים וככה משפר את רמת הפרטיות ותורם משמעותית לתחושת הביטחון האישי של הדיירים.

שערים חשמליים מגיעים בהמון סוגים שונים כאשר לכל סוג של שער יש מטרה ספציפית אליה הוא מיועד כך למשל, ניתן לראות שערים נגללים, אלו שערים כבדים במיוחד שניתן לפגוש בהם בדר כלל בכניסה לבתי עסקים או מפעלים. בנוסף, יש שערים  שמקודדים בקוד, שערים אלו מותקנים בדרך כלל בכניסה למתחם של בניין או כניסה לחניה ועוד.

לנושא השערים יש המון סיכונים נלווים בעיקר בעת ההתקנה. אל מול הסיכונים יש גם יתרונות רבים היכולים לעזור בעת חשיבה האם להשתמש בשער חשמלי או לא?

בחלק הבא נמנה מספר יתרונות וחסרונות הנמצאים בתחום השערים החשמליים:

חסרונות

כמו בכל תחום גם בנושא זה יש יתרונות וחסרונות. חסרונות בנושא זה הם בדרך כלל סעיפים המדברים על נושא הבטיחות וההתקנה.

1.      התקנה לא בטיחותית של שערים – בגלל התאוצה הגוברת בנושא השערים החשמליים קמו הרבה חברות הפועלות ללא רישיונות מתאימים וללא אנשי מקצוע מוסמכים. דבר זה יוצר מצב שבו אנשים וחברות שאינם מורשות מתקינים שערים בצורה רשלנית ולא בטיחותית, דבר היכול לסכן אנשים ורכוש הנמצאים בקרבת השער.

2.      עלות ומחיר – למרות שיש ביקוש רב לשערים חשמליים בשוק נושא המחיר עדיין גבוה. נושא המחיר "משחק" פה תפקיד חשוב מהסיבה שבמידה ותחליטו לקנות שער בעיקר לפי המחיר הזול שלו, כנראה שבסופו של דבר תצטרכו לשלם יותר. זה שהמחיר של השער נמוך אין זה אומר שהשער אכן טוב. בדרך כלל שערים חשמליים במחיר גבוה יותר הם שערים איכותיים יותר ובטיחותיים יותר.

יתרונות

אל מול החסרונות יש גם את היתרונות היכולים לעודד אותנו

1.      תחושת ביטחון – שערים חשמליים מסוימים יכולים להוות גורם הרתעה מעולה המרתיעה בפני פורצים, גנבים וכדומה. השער משמש דבר ראשון כמכשול וכמחסום, ברוב המקרים פורצים יעדיפו ללכת למקום שאין בו מכשולים ושערים היכולים להאט אותם או לחשוף אותם.

2.      פרטיות – השערים החשמליים יוצרים מחסום והם נמצאים בכניסה של חניות ואוזרים פרטיים. השערים מאפשרים כניסה ויציאה רק של אנשים מורשים וכך מגבירים את תחושת הפרטיות.

3.      עיצוב לפי דרישה – עם כל התאוצה שתחום השערים החשמליים צובר, דרישות הלקוחות החלו להיות מגוונות יותר ויותר והיום הגיע מצב שבו כל אחד יכול לבחור עיצוב לפי דרישה של השער שהו מזמין.

לסיכום
שער חשמלי לחניה מהווה פתרון מעולה לאנשים הרוצים לשמור על השטחים הפרטיים שלהם. השערים תורמים גם לנושא הביטחון האישי ומצליחים לתת תחושות אלו להרבה אנשים בכל הארץ.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן