טיפים של מעצבי פנים לעיצוב חלל הבית

 

מה הסוד לעיצוב בית בצורה מרשימה, כיצד ניתן  במאמר שלפניכם תוכלו לקבל טיפים מועילים בנוגע לעיצוב חלל הבית.

  • איזון החלל: הפרמטר הראשון שיש לשים לב אליו הוא איזון החלל כלומר, הצורך למצוא שיווי משקל בין החללים השונים לבין רהיטים קבועים. מציאת איזון נכון תאפשר לדיירים המתגוררים בבית להרגיש טוב יותר ותקנה להם תחושת בטחון.
  • אחידות : פרמטר נוסף שיש להביא בחשבון הוא שפה עיצובית אחידה. כאשר מדברים על עיצוב בית אי אפשר שלא להזכיר את הפרמטר הנ"ל. כאשר אין שפה אחידה החללים לא נראים טוב.
  • תאורה: לא מעט מעצבים מבינים את חשיבותה של התאורה כי אחרי הכל בעזרת תאורה הבית נראה אחרת לחלוטין. כאשר זה מגיע לתאורה בבית, אין טעם לחסוך היות ומדובר במרכיב משמעותי מאד בבית. טיפ שיסייע לכם בעיצוב הבית: פזרו את התאורה בצורה נכונה ולא רציפה, כך זה יתקבל אפקט של דרמטיות.
  • סגנון מינימליסטי: בשנים האחרונות סגנון זה נחשב מוביל בקרב מעצבי פנים רבים. אם פעם היה נהוג לעצב את הבית תוך שימוש באביזרים כבדים, היום העומס מפנה את מקומו לטובת הסגנון המינימליסטי.
  • רהיטים: אי אפשר שלא להזכיר רהיטים כאשר מדברים על עיצוב בית. כאמור לרהיטים יש השפעה מרחיקת לכת על הבית .רהיטים שישתלבו בצורה נכונה בבית יכולים לקבוע את טון עיצוב בית בצורה שלא דמיינתם. יחד עם זאת, כדי להקנות לבית מראה מיוחד, כזה שיגרום לאורחים לסובב את הראש אפשר לרכוש רהיטים מיוחדים הנותנים את הטון העיצובי.
  • מיזוג אוויר: אם פעם מערכת מיזוג אוויר הייתה מזכירה בצורתה קופסאות שונות, היום ניתן לראות  תמונות ושלל מסגרות מעוצבות בצורות שונות המוסיפות עניין לבית.
  • הקירות בבית: בחירת הלבשת הקירות בבית מהווה את הפרמטר החשוב המחבר בין שאר הפרמטרים והופך את הבית למקום אחר. היום כבר לא מסתפקים בצבעים הרגילים, אלא ניתן לראות שילובים של צבעים המשלימים זה את זה. היום ניתן לראות דוגמאות שונות ומיוחדות שאינן מזכירות במראה את הקירות הישנים: מראה עתיק או מראה שובב- כך או כך הקירות מקבלים את תשומת הלב הראויה.
 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן