חשיבות דלתות כניסה איכותיות

 

כל אחד רוצה להרגיש בטוח ושקט בבית האינטימי שלו, מה שמצריך ממנו בראש ובראשונה לאבזר את הבית באלמנטים שיבטיחו לו את הבטיחות, אם בחלונות חזקים עם זכוכית כפולה, תריסים איכותיים, סורגים מעוצבים וכמובן דלתות כניסה ברמה גבוהה בעלות מנעול ביומטרי חכם שלא יאפשר לאף אדם לפלוש אל ביתך ללא רצונך. כיום השוק מלא במגוון עצום של דלתות כניסה מכל הסוגים, במגוון צבעים, עיטורים וחומרי גלם. בשונה ממה שהיינו רגילים בעבר, לדלתות הפלדה החומות שאפיינו כל בית, כיום ניתן לראות דלתות כניסה הן מפלדה והן מעץ, כאשר לכל אחת מהן יש אופי שונה, אם מודרני, קלאסי או כפרי.

טיפים לשמירה על דלת כניסה

בבחירת דלתות כניסה יש לשים דגש על איכות חומר הגלם ולוודא כי אתם רוכשים את הדלתות מספק מקצועי, אמין ובעל מהימנות גבוהה. שימו לב כי המתקין עושה את עבודתו נאמנה ויחד עם הדלתות אתם מקבלים אחריות, שתגן עליכם פן הצירים של הדלת ישחקו תוך זמן קצר, הציפוי יתקלף וכדומה. בכל מקרה, מאחר שמדובר על דלתות כניסה חשופות בבית פרטי, שימו לב כי אתם דואגים לפתרונות הצללה נאותים, בכדי להגן על הדלת מרטיבות שעלולה להגיע מהגשם וכמובן מקרני השמש החזקות בימי הקיץ. בכדי לדאוג לתחזוקה לדלת ולמנוע מהציפוי שלה להיהרס, דאגו לשאול את הספק לגבי שמן למריחה, בכדי ליצור שכבת הגנה וטיפים לניקיון הדלת. ברוב המקרים מטלית לכה תספיק, אך במידה ומדובר בעץ, ישנם שמנים מיוחדים לניקוי.

דלתות פנים

יחד עם דלתות כניסה מעוצבות, פרגנו לבית גם דלתות פנים בסגנון דומה, בכדי ליצור הרמוניה שמחה בתוך הבית. דלתות הפנים בדרך כלל יהיו דלתות עץ בצבעים בהירים, המשתלבות עם צבע הקיר, למניעת הקטנה החלל מבחינה ויזואלית. בנוסף, עבור חדר אמבטיה ושירותים קטנים, מומלץ להתקין דלת פנים עם גלגל הזזה, בכדי לאפשר מרחב נוח ונעים בחלל הקטן. דלתות כניסה וכן דלתות פנים ישנו את הבית שלכם מהקצה ויעשו את ההבדל לו שאפתם, בכדי לרענן ולחדש את המראה של הבית.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן