חלונות אלומיניום – היתרונות הגדולים

 

כאשר אנו בוחרים להתקין חלונות חדשים, בין אם הצורך הוא כתוצאה מרצון לחדש חלונות לבין אם הבית הוא חדש ואנחנו מתכננים התקנה ויישום מאפס, ישנם שיקולים רבים אשר יש הצורך לקחת בחשבון, לדוגמא – מיקומם, גודלם ואף החומרים מהם החלון יהיה עשוי. במאמר זה ננסה לפתור לכם את אחת הבעיות הללו באמצעות הצגת היתרונות הרבים שיש דווקא לחלונות אלומיניום על פני חלונות מחומר אחר. תחילה נתון סטטיסטי מעניין: כ91% מהחלונות אשר נמכרים בארץ הינם חלונות אלומיניום, 9% הנותרים הינם חלונות ברזל, עץ, ושילובי חומרים שונים (ביניהם גם שילובים עם אלומיניום), נתון זה מעיד גם כן על המודעות הקיימת ליתרונות הרבים של חלונות אלומיניום על פני חומרים אחרים.

חלונות אלומיניום יותר חסינים לאיתני טבע

חלונות אלומיניום הינם יותר עמידים למגוון מפגעי לחות ושינויי טמפרטורה וכתוצאה מכך הינו חומר יותר נאמן אשר יחזיק זמן רב יותר, כתוצאה מכך החלונות יהיו יותר אמינים מחלונות עשויים עץ לדוגמא, מכיוון שעץ נוטה לספוג לחות ולהינזק בצורה הרבה יותר מהירה מנזקי מזג אוויר ושינויים בטמפרטורה, דבר המבטיח אורך חיים רב יותר לחלונות אלומיניום על פני המגוון הרחב הקיים בשוק וגם הגנה ובידוד טוב יותר של החלל הפנימי של הבית.

חלונות אלומיניום אינם מחלידים

האלומיניום הינו חומר מעניין מבחינת תכונותיו הכימיות והפיזיות, לדוגמא: האלומיניום אינו מתמגנט כאשר הינו במצב יציב ואינו עובר דרכו זרם חשמלי, ובונוס – בעברית מתכת האלומיניום נקראת 'חמרן'. אך בנוסף, היתרון הגדול בבניה ובשימושו של האלומיניום בריהוט בבית הוא שהאלומיניום אינו מתחמצן ועמיד לתהליך השיתוך (קורוזיה), הדבר אומר כי חלונות אלומיניום אינם נוטים להחלדה מה שמבטיח לנו שוב פעם אורך חיים נאה מאד של החלונות וגם שימור מראו האסתטי של החלון לאורך שנים.

חלונות אלומיניום הינם זולים יותר

אלומיניום הינו חומר קל לייצור, כתוצאה מכך מוטות אלומיניום הינם זולים ובאופן דומה הדבר מביא אותנו למחירים זולים של חלונות האלומיניום. מחיר הינו כמובן שיקול אשר כדאי לקחת בחשבון ולחלונות אלומיניום אין מתחרה, היחס של אמינותם ואורך חייהם של חלונות אלומיניום ביחס למחיר הינם לוקחים את כל המתחרים בכיס הקטן בקלות.

ניתן בקלות לציין עוד מגוון רחב של יתרונות של חלונות אלומיניום על פני מתחריהם, כגון העובדה כי האלומיניום מאפשר לנו עיצובי חלון רבים מאד שחומרים אחרים אינם מאפשרים ואופי בידודם עלול לחסוך בהוצאות רבות באקלים מסוימים, אך חלונות אלומיניום יוכלו בקלות לשרת אתכם שנים רבות ולא להישחק ולכנע לבלאי, כל זאת במחיר זול ובאמינות גבוה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן